Shenzhen Huayuan Havepur Medical Technology Co., Ltd

Aktualności

Wysoka wydajność, podwójny spokój ducha
Czas zwolnienia: 2020-10-22 16:01:02  Trafienia: 3

Obecnie sytuacja epidemiczna nowego koronawirusa wciąż się rozprzestrzenia, a zdolności produkcyjne masek w Chinach wciąż nerwowo się odbudowują. W tym szczególnym okresie Huayuan Havepur   nadal zapewnia ludziom wygodę i wygodę " w stylu niania " środowisko produkcyjne z wysoką wydajnością i spokojem.

 

Wchodząc do warsztatu produkcyjnego, widzimy, że działają wszystkie automatyczne linie do produkcji masek. Wszyscy technicy noszą maski, rękawiczki, ochraniacze na buty i odzież ochronną. Każda linia produkcyjna wyposażona jest w kilku pracowników do kontroli produkcji. Dzięki stabilnej pracy sprzętu, po krojeniu, obrzynaniu, zgrzewaniu punktowym i innych procedurach, jedna maska ​​jest wielokrotnie sprawdzana, sortowana, liczona i pakowana od surowców do formowania.

  zmkm-800_800 (80)_看图王.jpg

Maski produkowane przez Huayuan Havepur   nigdy nie są niejednoznaczne w opakowaniu. Ogólnie rzecz biorąc, maski są używane do kontrolowania zawartości bakterii w maskach głównie poprzez czyste warsztaty, kontrolę higieny personelu i inne środki.

 

Maski medyczne powinny być sterylizowane w wyższym stopniu. Po dezynfekcji i zapakowaniu pozostałości tlenku etylenu w maskach należy poddać analizie statycznej. Nie tylko wewnętrzne opakowanie jest tak ustawione, aby maska ​​nie stykała się z zanieczyszczeniami zewnętrznymi, ale także maska ​​jest zapakowana w pudełko, aby dodatkowo izolować zanieczyszczenia i sprawić, że noszenie jej w czystości będzie wygodniejsze.

 

Prowadzi nas każde ogniwo produkcyjne Oprócz ścisłych linii produkcyjnych i surowców oraz jakości masek, ogólnie mówiąc, o bezpieczeństwie masek decyduje w dużej mierze opakowanie masek.

 

Gorsze opakowanie lub nawet brak opakowania nie może naturalnie uniknąć wtórnego zanieczyszczenia, przez co maski tracą podstawowe środki bezpieczeństwa.

 

Przedsiębiorstwo jest w pełni wdrożone do produkcji, dzienna produkcja masek przekracza milion sztuk, linia produkcyjna działa wydajnie, w 100% bezpośrednie dostawy fabryczne, gwarancja jakości, bezpieczne i niezależne opakowanie, gwarantowany spokój, a miejsce fabryczne zostało sprzedane cały świat!


Poprzedni: Jakość produkcji jest niezawodn...

Kolejny: Nadchodzi jesień i zima, nie zap...