Shenzhen Huayuan Havepur Medical Technology Co., Ltd

Aktualności

Jak wybrać mask ę, jak nosić maskę, ten artykuł jest jasny!
Czas zwolnienia: 2020-06-02 10:07:29  Trafienia: 11

Przez cały ten czas,

Epidemia Covid-19 dotyka naszych serc.

Jesteśmy w samym środku wiru,

Gdy liczba potwierdzonych przypadków wzrosła,

Wszyscy są zaniepokojeni:

Jak mogę się chronić?

Jeśli chodzi o to, czym najbardziej się martwisz,

Chciałbym podzielić się z państwem tekstem i tekstem z People&do3539;s Daily,

Upewnij się, że to zobaczysz!


Co do zapalenia płuc wieńcowego, jednym z najważniejszych środków ostrożności jest nosić mask ę.


Większość usług dostawy została zawieszona przed księżycowym noworocznym świętem, a niektóre apteki wyprzedały maski twarzy.Czy można icode(015b);39;t kupić mask ę, jak zapobiegać?Jaka maska może zapobiec infekcji?Jak prawidłowo nosić mask ę?


Czy noszenie maski może zapobiec infekcji?

Istnieje kilka typowych typów masek: maski bawełniane, maski jednorazowe (takie jak maski chirurgiczne) i maski N95.


Maska jednorazowa (maska chirurgiczna)

Może zapobiec infekcji dróg oddechowych w pewnym stopniu, nie może zapobiec mgły.


Chirurgiczne maski mają trzy warstwy, od zewnątrz do wewnątrz są warstwą wodoodporną, warstwą filtracyjną i warstwą komfortu.Warstwa komfortu jest warstwą z tkanej tkaniny.Kiedy ją nosi, biała tkanina z włóknem pokrywa się, a niebieska warstwa wodoodporna wychodzi na zewnątrz.Jedna strona metalowego arkusza w górę, don&dovio3539;t nosić go do tyłu.


Kiedy kupujesz mask ę, powinieneś wybrać jedną ze słowem " chirurgiczna maska " wyraźnie zaznaczone na opakowaniu zewnętrznym.


pexels-photo-4108266.jpeg


Respirator typu N95

Może skutecznie zapobiegać infekcji dróg oddechowych, może zapobiegać mgły.


N95 maski są jednym z dziewięciu rodzajów respiratorów certyfikowanych przez NIOSH, krajowy instytut bezpieczeństwa i higieny pracy. " N " oznacza, że nie jest odpowiedni dla oleistych cząsteczek (dym z oleju kuchennego to tłuste cząsteczki, a ludzie mówią lub kaszlą dro2o35552;let nie jest oleisty); " 95 " oznacza, że wydajność filtracji jest 95% w warunkach badania określonych w normie NIOSH.


N95 nie jest specyficzną nazwą produktu.Produkt, który spełnia normę N95 i jest zatwierdzony przez NIOSH, nazywa się compasson3539;39;N95 masccomplicates.39;.


Najważniejszą cechą maski N95 jest to, że może ona zapobiegać zakażeniu kroplami krwi spowodowanym rozpryskiem pacjenta, czyli płynów ustrojowych lub krwi.Wielkość kropli wynosi od 1 do 5 mikronów w średnicy.Bezpieczeństwo i higiena pracy (OSHA) wymaga, aby personel medyczny narażony na działanie bakterii TB nosił maski przekraczające normy N95.


W porównaniu z maskami chirurgicznymi, maski N95 są bardziej hermetyczne.Przy wyborze maski N95 należy wybrać mask ę N95 bez zaworu oddechowego.


Maska bawełniana

Jego materiał może być tkanina bawełniana, gaza, wełna, płótno i aksamit, itp., ponieważ sam materiał nie jest wystarczająco gęsty, nie może odgrywać celu zapobiegania infekcji.


Jak prawidłowo nosić mask ę?

W celu ochrony własnej i zmniejszenia ryzyka zakażenia dróg oddechowych, można nosić maski chirurgiczne i N95.


Jeśli wybierasz się do publicznego miejsca na otwartym powietrzu bez kontaktu z pacjentami, możesz wybrać noszenie maski chirurgicznej bez nadmiernej ochrony.Jednakże, jeśli dojdzie do kontaktu z pacjentami podejrzewanymi o zakażenie dróg oddechowych, należy założyć mask ę N95.


Należy nosić mask ę, gdy idzie się do szpitala na wizytę u lekarza lub pacjenta, zwłaszcza gdy chodzi się do kliniki gorączki lub oddziału oddechowego.


W sezonie z dużą częstotliwością chorób zakaźnych układu oddechowego, zaleca się nosić maski w zatłoczonych miejscach, takich jak supermarkety, centra handlowe i kina.


Aby zapobiec przenoszeniu choroby na inne osoby, należy założyć mask ę w przypadku objawów oddechowych, takich jak gorączka, kaszel i ciekły nos;


Ponadto, noszenie maski jest zalecane dla działa ń na zewnątrz w niejasnej pogodzie.


Jak nosić maski w specjalnych grupach Tak.

Ciężarne kobiety noszące maski ochronne, powinny zwrócić uwagę na połączenie własnych warunków, wybrać lepsze produkty komfortowe.Przed założeniem należy skonsultować się z lekarzem, aby upewnić się, że stan pacjenta jest odpowiedni.


Osoby w podeszłym wieku i pacjenci z przewlekłymi chorobami mają różne warunki fizyczne.Na przykład, pacjenci z chorobami serca i płuc mogą czuć się niekomfortowo po ich noszeniu, lub nawet pogorszyć ich pierwotne warunki.Ci ludzie powinni zasięgnąć profesjonalnej porady od lekarzy.


Dzieci w fazie wzrostu i rozwoju, jego kształt twarzy jest mały, zaleca się wybrać regularny producent masek ochronnych dla dzieci.


Jak często należy zmieniać mask ę?

Aby zapobiec zakażeniu, niektórzy ludzie mogą nosić mask ę lekarską przez cały dzień, ale to może osłabić błony śluzowe nosa, pozbawić go oryginalnej funkcji fizjologicznej i zmniejszyć jego odporność.W związku z tym maski mogą nie być potrzebne w miejscach o niskiej gęstości zaludnienia i wentylacji.


Należy zauważyć, że działanie ochronne każdego rodzaju maski jest ograniczone czasowo i musi być regularnie wymieniane.Zaleca się wymianę maski co 2 do 4-godzinnej.Jeśli maski są skażone, należy je natychmiast wymienić.


Maska lekarska powinna być składana i przechowywana w worku samouszczelniającym, gdy nie jest w użyciu.Nie zaleca się zdejmowania maski i wkładania jej bezpośrednio do kieszeni lub torby, co może spowodować wtórne skażenie maski medycznej.Upewnij się, że poskładasz go do czystego worka z zamkiem i złożysz stronę, która dotyka do wewnątrz nosa i ust.


Poprzedni: Nie wolno nam zwalniać wysiłkó...

Kolejny: Huayuan general mask produkty uzy...