Shenzhen Huayuan Havepur Medical Technology Co., Ltd

Aktualności

Silna siła zawodowa wpływa na układ linii produkcyjnych
Czas zwolnienia: 2020-08-29 13:54:48  Trafienia: 3

Jako spółka zależna Huayuan Health, Huayuan Havepur   posiada bogate doświadczenie zawodowe w produkcji ze względu na dobre warunki sprzętowe oraz rezerwę personelu profesjonalnego i technicznego. Huayuan Havepur   szybko skompletuje układ linii produktów w 2020 roku i szybko zrealizuje wysokiej jakości masową produkcję. Oprócz konsekwentnej walki w dzień iw nocy, opiera się głównie na silnej sile zawodowej.

 

  Przede wszystkim Huayuan Havepur   posiada nie tylko warsztaty fabryczne, ale także profesjonalnie wyposażony R. & D laboratoria i dziesiątki R. & Personel D, który kontroluje i nadzoruje zdolność ochronną surowców do maskowania oraz przeprowadza kontrolę w czasie rzeczywistym i unowocześnia innowacje w zakresie jakości masek, aby zapewnić płynną produkcję w fabryce.

 

Po drugie, wysokiej jakości maski są nierozerwalnie związane z clean roomami, profesjonalnym sprzętem i profesjonalnymi elitarnymi zespołami. Huayuan Havepur   nie tylko tworzy czyste i sterylne środowisko produkcyjne, ale także posiada profesjonalny uzbrojony sprzęt w warsztatach i poza nimi oraz ponad 10 profesjonalnych linii produkcyjnych. Każda linia produkcyjna, w tym różne koła zębate, łańcuchy, rolki, rolki i inne części jest monitorowana przez profesjonalistów w czasie rzeczywistym, co nie tylko osiąga dzienną wydajność około 1 miliona, ale także zapewnia jakość każdej maski od surowców po wysyłkę . Każda maska ​​przeszła ocenę działu nadzoru żywności i leków.

 

Obecnie Huayuan Havepur   Linia do produkcji masek pracuje na pełnych obrotach i będzie starała się pomóc złagodzić niedobór masek w kraju i za granicą. Obecnie zdobyła współpracę i wsparcie wielu aptek i sklepów stacjonarnych, zapewniając silne wsparcie materialne dla wygrania epidemicznej bitwy, a także oficjalnie otworzyła międzynarodowy rynek w 2020 roku, zapewniając ochronę bezpieczeństwa dla całego świata.

Poprzedni: Maski są strzeżone przez miło...

Kolejny: Jakość produkcji jest niezawodn...