Shenzhen Huayuan Havepur Medical Technology Co., Ltd

Aktualności

Aby zwalczyć epidemię, przekaźnik ciepła Huayuan Havepur
Czas zwolnienia: 2020-07-28 17:07:17  Trafienia: 10

Ostatnio, w " po epidemii " Kiedy epidemia stopniowo ustępuje, pojawiają się oznaki nagłego powrotu.Z krajów zagranicznych z ponad 10,000 nowych przypadków każdego dnia, na północny wschód, Pekin, Xinjiang, Hongkong i innych miejsc w kraju, istnieje ponowne ożywienie.Kompleksowa i zmienna wewnętrzna i zagraniczna sytuacja znów staje w obliczu poważnych testów spowodowanych epidemią.

pexels-photo-4108266.jpeg

Zgodnie z aktualnym dużym raportem o nowej epidemii zapalenia płuc, od lipca 24, liczba potwierdzonych przypadków w Chinach osiągnęła 87.000.Jednocześnie liczba potwierdzonych przypadków za granicą osiągnęła pięć.48 mln, a łączna liczba potwierdzonych przypadków za granicą przekroczyła 15.57 mln.Na przykład, co za przerażająca liczba!

640.jpg

Zgodnie z systemem statystyki w czasie rzeczywistym wydanym przez Uniwersytet Johns Hopkins w Stanach Zjednoczonych, od lipca 22, Eastern Time, Stany Zjednoczone, które jest w centrum wiru epidemii, nowo zdiagnozowano więcej niż 56,000 przypadków i dodano 1,330 nowych zgonów w jednym dniu.Pozytywny wskaźnik w lipcu prawie podwoił się od czerwca.


Przed końcem epidemii, dotknięta ciągłym rozprzestrzenianiem się nowej epidemii zapalenia płuc na całym świecie, popyt na maski na rynkach krajowych i zagranicznych nadal rośnie, co utrzymało " Firma maskująca " Na początek.

微信图片_20200525153331.jpg


Chiny, jako " światowa fabryka " w czasie epidemii produkowali energicznie maski i sprzedawali je w dużych ilościach na całym świecie.Zdolność produkcyjna masek wzrosła od ponad dwudziestu milionów na dzień przed epidemią do ponad 20.000 na dzień na początku epidemii, natychmiast wzrost dziesięciokrotny!China.Novio3539;s mask mocy produkcyjnych został przyznany tytuł " Nr świata.1 " Mimo to maski są zużywalne, globalne zapotrzebowanie na maski jest zbyt duże i wciąż stoi przed wielkimi wyzwaniami, aby w pełni sprostać zapotrzebowaniu rynkowemu.


Huayuan wyruszył na wojnę światową. " epidemia "

Shenzhen Huayuan. HavepurName Medical Technology Co., Ltd. (zwany " Huayuan Youpu. " ), jako spółka zależna Shenzhen Huayuan Health Industry Investment Co., Ltd., koncentruje się na produkcji, R & D, oraz sprzedaż produktów medycznych i codziennych.Jest to najnowocześniejsze przedsiębiorstwo technologiczne z produktami obejmującymi opiekę medyczną i zdrowotną, opiekę osobistą, opiekę domową, opiekę nad matką i dzieckiem oraz inne dziedziny i posiada własną " HavepurName " marka.

环球-公司-15_看图王.jpg  

Jako główny projekt rozwoju " Huayuan. HavepurName " Maski, grupa udzieliła pełnego wsparcia inwestycyjnego.Teraz ma 2,500 metrów kwadratowych czystych i bezpyłowych warsztatów 1000,000 metrów kwadratowych, 1200 metrów kwadratowych czystych pomieszczeń kontrolnych 10,00000 metrów kwadratowych i więcej niż 10-automatycznych linii produkcyjnych urządzeń.Co się tyczy sprzętu i oprogramowania do produkcji sterylnych wyrobów medycznych, codziennie produkuje się około milion masek.

1DX21913.jpg

" Huayuan Havepur. kgm " posiada zaawansowane i wysoce zautomatyzowane technologie produkcyjne i technologie medyczne wyposażenia ochronnego oraz zapewnia klientom lepsze usługi i produkty wysokiej jakości poprzez kompletny system zapewniania jakości i nowoczesne metody zarządzania.


Do tej pory wszystkie produkty wytwarzane przez " Huayuan. HavepurName " uzyskały licencję produkcyjną krajowej autorytatywnej organizacji testującej i uzyskały kwalifikacje do sprzedaży w kraju i za granicą.


Takie jak licencja produkcji wyrobów medycznych dla Administracji Żywności i Leków, standardowa certyfikacja T/CTCA 7-2019 dla masek jednorazowego użytku oraz certyfikacja rejestracji masek medycznych jednorazowego użytku przez Administrację Żywności i Leków, która spełnia normy YY.T 099-2013 i Nelson1289179-S01,Medyczne maski chirurgiczne uzyskały rejestrację i zaświadczenie od Chińskiej Administracji Żywności i Leków, a maski KN95 przeszły testy SGS EN149-2001, GB2626-2006 itp.

自资质图.png

W tym samym czasie, Havepur, jako własnej marki " Huayuan. HavepurName " wprowadza do " wspólnota przeznaczenia " koncepcji " Jeden świat, jedna Ziemia " koncentruje się na krajowych i zagranicznych, a w pełni uruchamia kanały dystrybucji on-line i offline, takie jak online Korzystanie z platform takich jak Alibaba International Station, 1688, Global Sources Network, Pinduoduo, itp., aby współpracować z wieloma aptekami offline, aby pomóc coraz więcej osób chronić swoje zdrowie, pokonywać trudności,i wykorzystać praktyczne działania w walce z globalną epidemią, przyczyniając się do misji.


Epidemia jeszcze się nie skończyła, a praca w zakresie ochrony nadal nie może być osłabiona.W przyszłości " Huayuan. HavepurName " będzie zawsze dołączyć do elitarnej naukowej grupy badawczej, aby trzymać się wysokiej jakości kierunek rozwoju, aktywnie praktykować odpowiedzialność społeczną, nadal pogłębić i rozszerzyć projekty służby zdrowia, i nadal nieustannie uaktualniać maski Jakość przynosi więcej profesjonalnej ochrony zdrowia w Chinach i na świecie.


Mam nadzieję, że epidemia ustąpi tak szybko, jak to możliwe, że wspólnie ruszymy naprzód, Chiny, no dalej!Dalej, świecie!

Poprzedni: Huayuan general mask produkty uzy...

Kolejny: Wyzwania związane z zapobieganie...